Fascination About ASV prezidenta vēlēšanas likmes, ASV prezidenta velesanas likmes, asv likmes, asv totalizatori, asv prezidents, donalds tramps, kamala harisa, kamala harris, donald trump, republikāņi, demokrāti
Fascination About ASV prezidenta vēlēšanas likmes, ASV prezidenta velesanas likmes, asv likmes, asv totalizatori, asv prezidents, donalds tramps, kamala harisa, kamala harris, donald trump, republikāņi, demokrāti
Blog Article
ASV kā federālas valsts gadījumā situācija ir līdzīga tam, kā darbojas Eiropas Savienība. ASV ir federālā valdība ar valsts prezidentu vada valdību, kā arī Senātu kā augšpalātu un Pārstāvju palātu kā apakšpalātu, kas ir likumdevēji, pieņem likumus kopīgi lemjot. ES gadījumā tā būtu ES Padome un Eiropas Parlaments.
Latvijas futbola izlases treneris: Dario Šits ir labs uzbrucējs, redzēsim viņu nākamajās divās spēlēs
Strīdēties vai kādam kaut ko pierādīt šajā sakarā gentleman nav ne mazākās vēlēšanās. Idejiski Tramps un Putins ir dvīņubrāļi. Šāda brālība Latvijai un Eiropai nekādu labumu nevar dot pat teorētiski.
ASV politika jau gadiem ilgi virzījusies uz arvien lielāku polarizāciju, kad abu lielāko partiju atbalstītāji uzskata pretējās nometnes pārstāvjus ne tikai par konkurentiem, guess pat ienaidniekiem un valsts nodevējiem.
Tas tika uztverts kā milzīgs pārsteigums, jo Trampam izdevās atstāt “jaņos” ne tikai savu konkurenti Hilariju Klintoni, wager arī absolūti lielāko daļu socioloģisko aptauju veidotāju, kuri līdz pēdējam mirklim prognozēja Klintones uzvaru.
Lielākā daļa amerikāņu prezidenta amatā vairs negrib redzēt ne Džo Baidenu, ne Donaldu Trampu, taču visas pazīmes liecina, ka ASV prezidenta vēlēšanās, kas notiks tieši pēc gada, 2024.
Politiķe ar grūtībām un palīgu atbalstu iekāpa mašīnā un devās uz Webālu esošo meitas dzīvokli atvilkt elpu.
Šādos apstākļos ir palielinājies pieprasījums pēc kāda trešā kandidāta, kurš nebūtu ne Baidens, ne Tramps. ASV vēsturē ir bijuši gadījumi, kad neatkarīgais kandidāts saņem diezgan lielu atbalstu, piemēram, 1992.
Gads pirms vēlēšanām ASV parasti ir ļoti sīvas politiskās cīņas laiks, kad prezidenta amata kandidāti apbraukā desmitiem štatu, tiekas ar vēlētājiem un piedalās Tv set debatēs.
Vargulis vērš uzmanību uz to, kādā veidā Trampam tas izdevies – pēdējos mēnešos vērojama augšupejoša tendence viņa atbalstā, un nesenākā uzvara viņam ir liela.
Taču Baidens jau pavasarī paziņoja, ka nolēmis kandidēt uz otro termiņu, un viņu nemulsina arī tas, ka ievēlēšanas gadījumā nāktos strādāt līdz 86 gadu vecumam.
Savukārt no demokrātu atbalstītāju puses izvirzās vairāki jautājumi, kas ir tuvāki Baltijas valstīm. Tas ir stāsts par Krievijas agresiju Ukrainā, Tuvajiem Austrumiem, proti, ārpolitika.
Pēdējo gadu laikā nereti izskanējuši minējumi, ka uz ASV prezidenta amatu varētu fauxēt Kalifornijas štata here gubernators Gevins Ņūsoms, taču viņš noliedzis, ka šoreiz grasītos konkurēt ar Baidenu.
Ukrainas militārajai operācijai Kurskā aprit 2 mēneši; eksperti ukraiņu sekmes vērtē dažādi
Report this page